Pharma Equipment Catalogue

Catalogue

Brands

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
а б в г д е ё ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш щ ъ ы ь э ю я
Home - News - News

Семінар «Стан та перспективи розвитку виробничих КПЕ: роль стандартів»

В Україні зростає популярність теми виробничих показників ефективності (KPI, укр. – КПЕ) й все більше підприємств починають впроваджувати системи КПЕ, включно з підтримкою інформаційних систем.

Це – вірний шлях до покращення ефективності, адже більшість КПЕ, як наприклад ОЕЕ (ЗЕО – Загальна Ефективність Обладнання), мають прямий вплив на фінансово-економічні КПЕ, як прибуток та ROI.

Водночас, за даними АППАУ, на більшості українських підприємств не існує однакових, системних підходів до розрахунку КПЕ, і які відповідають міжнародним стандартам. Навіть найбільш знаменитий ОЕЕ рахується по-різному на різних підприємствах. Як наслідок, це означає що підприємства упускають можливості такого розвиткового інструменту, як бенчмаркинговий аналіз та порівняння.  Простіше кажучи, вони не мають можливості зрозуміти «де вони є» по відношенню до інших підприємств галузі, як в себе в країні, так і закордоном.

Другий негативний наслідок – відсутність загальновизнаних практичних методик та інструментів розрахунку найважливіших КПЕ, що веде до неможливості аргументації технічних новацій, які, як правило, поліпшують виробничі КПЕ.

На семінарі прояснимо всі ці аспекти й розповімо про головний стандарт по виробничим КПЕ – ISO 22400, а також надамо практичні рекомендації по його застосуванню.

В програмі семінару

9-30  Вступ. Про проект aCampus (ген. директор АППАУ Юрчак О.В.)

9-45 Стандарт ISO 22400: головні фреймворки, огляд основних КПЕ (О. Степанець, О. Некрашевич, О. Савицька, КПІ)

10-30 Практичні аспекти застосування стандарту ISO 22400

  • Розрахунок виробничих КПЕ в харчовій промисловості (М. Тютюнник, АППАУ)

11-00 Перерва на каву

11-30 Практичні аспекти застосування стандарту ISO 22400  (продовження)

  • КПЕ поставили – що далі? – або, як організувати досягнення амбіційних цілей (Є. Ковнір, ДТЕК)
  • Інтегровані подходи до управління КПЕ на Danon (А. Забелін, Danon)
  • Розрахунок виробничих КПЕ на Interpipe (Р. Назаренко, IT-Enterprise)

12-30 Панельна дискусія “Система обліку виробничих КПЕ: що мають включати системні, правильні підходи та як до них дійти” (модератор Юрчак О.)

13-30 Закінчення заходу

Участь в семінарі є безкоштовною для членів АППАУ, промислових підприємств – замовників та членів Технічного Комітету 185 «Промислова автоматизація». Для учасників з інших категорій – вартість 300 грн з особи. Кількість місць обмежена.

Учасники отримають доступ до української версії стандарту ISO 22400, друкованих версій білої книги на цю тему, а також інструменти розрахунку ЗЕО (ОЕЕ), узгодженні в під-комітеті ТК 185.

Семінар відбудеться за адресою – м. Київ, пер. Ярославський 1/3, HUB 4.0, зал Evolution.

Захід виконується в рамках проекту aCampus, який виконує Технічний комітет 185 «Промислова автоматизація», Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) в рамках проекту “Підтримка рамкових умов для торгівлі в Україні”, який впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення Уряду Німеччини.

Безкоштовна реєстрація тут.


23.10.2019

Registration
Login

Forgot password ? | Register